Kako ocjenjujete rad trenera Lončara i samih igrača u 2. polusezoni u kojoj su izborili ostanak u ligi?
Anketa
Anketa
Blog
petak, svibanj 29, 2015
KUP: Kadeti su nakon pobjede nad Croatijom(1-0) i Kamenom2-1 izborili polufinale županijskog kupa protiv Omladinca iz Vranjica, a u izvlačenju koja će dva kluba direktno ići u polufinale izvučeni smo upravo mi i Solin , a Omladinac i Adriatic su borbom došli do tog mjesta. Utakmica se igra na Dovici 31.5. u 17h stoga vas pozivamo dođite na Dovicu i pogledajte pravi spektakl i moguću pobjedu i ulazak u samo finale kupa.

Parovi polufinala : Vinjani - Omladinac

Adriatic - Solin

DOVICA ,NEDJELJA 31.5. U 17:00H

nk-vinjani @ 18:36 |Komentiraj | Komentari: 0
nedjelja, studeni 16, 2014
JUNIORI: Nk Sloga - Nk Vinjani 2-5 Strijelci: Tolić,Škeva,Nenadić,Erceg,Đerak Vinjani XI: Tolic,Zupic,Busic,Misir,Erceg,Derek,Topic,Jelavic,Skeva©,Tolic,Nenadić Domacini su usli bolje u utakmicu sto rezultira pogotkom u 20min.Nije trebalo dugo gostima da izjednace a to cini A.Tolic koji salje projektil u malu mrežicu sa 20m . Na tome gosti ne staju Škeva pogada Nenadica koji prima loptu u 5m i mirno posprema loptu u mrežu.Napad poslije Vinjani dobijaju korner koji ubaciva M.Busic i pogada Ercega koji to mirno posprema.Do kraja poluvremena domacini uspijevaju zabiti za 2-3.Drugo poluvrijeme puno bolji Vinjani koji to pokazuju majstorskim akcijama i pogotcima,tako je Nenadić nasao K.Škevu koji jos jesnom pokazuje svoju snalažljivost na terenu izlazi jedan na jedan s vratarom hvata ga na krivoj nozi i podize rezultat na 2-4.80 minuta prekrsaj sa strane,izvodi ga Ž.Topić koji pogada naseg "Milevskog" koji potvrduje pobjedu juniora u Mravincima.Prvi strijelac lige Pave Klapirić nije nastupio zbog kartona. ARTEME POVEDI NAS

KADETI: Nk Sloga - Nk Vinjani 9-1 Strijelac:Frano Galić Vinjani XI: Rudež,Topić,Perić,Milardović,Buljan(c),Galic,Busic,Radat,Skender,Glavaš,Majic Jos je igrao: B.Radat Katastrofalna igra kadeta bez ponajboljih igrača M.Majića,Šimića,Leke i Lončara ucestovala je velikim porazom u Mravicima.Domacin od pocetka odlucan u tome da dobije utakmicu i tako daju 2 prekrasna gola .Vinjani su nakon toga mrvicu digli tempo i zaprijetili u par navrata iz cega dolazi gol iz slobodnog udarca sa 25 m pogada F.Galić .Nakon toga ide demoliranje Vinjana i slijedi niz od cak 7-0 .

nk-vinjani @ 17:24 |Komentiraj | Komentari: 0
ponedjeljak, studeni 10, 2014
Protiv dobrog protivnika Vinjani su još jednom pokazali odličnu igru. Barem do početka drugog poluvremena. Od samog starta nije bilo nekih izglednih prilika ni na jednoj strani, a onda je Goran Perković Šantar odlično prihvatio loptu proletio kroz domaću obranu i matirao domaćeg vratara odličnim udarcem sa 20 m. Iz prvog poluvremena valja izdvojiti jedinu jednu dobru šansu domaćina kada je Joško Radeljić fantastično obranio udarac sa 20 ak metara. Poluvrijeme je završilo 0:1, a onda početkom drugog poluvremena Ujević nepotrebno nasjeda na provokaciju i udara domaćeg napadača, sudac mu pokazuje izravan crveni karton. Iz igre tada izlati Jojo Juroš, a ulazi Mate Zakarija. U vrlo kratkom vremenu padaju dva smiješna pogotka za domaćina. Prvo je napadač gostiju pokušao centrirati loptu ali mu je ona nekako prešla preko noge i upala u sami suprotni kut. A drugi pogodat je nažalost autogol našeg Ivana Sliškovića. Nakon udarca iz kuta Ikuša nije baš najbolje vidio loptu i domaćin dolazi u vodstvo. Unatoč igraču manje stvarali su Vinjani šanse ali do 95' minute se rezultat nije mijenjao. Tada je već bilo previše prostora u obrani i domaćin je došao u šansu 1 na 1 s našim vratarom koji nije imao nikakva izgleda za konačnih 3:1! Važno je napomenuti i jako jako loše suđenje glavnog suca koji je podijelio čak 10 žutih i jedan crveni karton.

10.KOLO

Nk Urania - Nogometni klub Vinjani 3-1

Strijelac: Goran Perković-Šantar 1

nk-vinjani @ 12:57 |Komentiraj | Komentari: 0
subota, studeni 8, 2014
KADETI:

Utakmica Vinjani-Trogir koja se trebala igrati 8.11.2014 u 10h na Dovici je odgođena zbog financijskih problema kluba iz Trogira.

ML.PIONIRI/PIONIRI:

Derbi lige mlađih i starijih pionira je odgođen zbog natopljenog terena,susret ce se odigrati tijekom tjedna.Još dodajemo da su ml.pioniri i pioniri odradili trening-utakmicu između sebe na pomoćnom terenu.

nk-vinjani @ 11:33 |Komentiraj | Komentari: 0
petak, studeni 7, 2014
Idemo na teško gostovanje u Bašku vodu igrati protiv Uranie .Urania se pojačala prošlogodišnjim divom lige Lončarom,Perković-Šantar je došao iz drugoligaša Imotskog ,Maretić koji pokaziva sjajnu formu ove sezone prijete Vinjanima u 10.kolu 1.Žnl .Nadajmo se bodovima u Baškoj .

Nk Urania - Nogometni klub Vinjani (Nedjelja,9.11.2014)

Početak: 14:00h

Stadion:Baška voda

nk-vinjani @ 14:19 |Komentiraj | Komentari: 0
četvrtak, studeni 6, 2014
Mlađi i stariji pioniri u subotu dočekuju na Dovici susjede iz Zmijavaca 'Croatia'.Naši pioniri su u sjajnom izadnju ove sezone pod vodstvom Ante Lončara zauzimaju visoko 3.mjesto,pak mlađi pioniri su posljednji jer igraju s manjkom godina tj.starijim početnicima.Nadamo se da će obje ekipe ostvariti pobjede u derbiju krajine.

ML.PIONIRI:

Nogometni klub Vinjani - Nk Croatia Zmijavci (Subota,8.11.2014)

Početak: 09:00h

PIONIRI:

Početak: 10:30h

Stadion : Dovica

nk-vinjani @ 13:28 |Komentiraj | Komentari: 0
nedjelja, studeni 2, 2014
Utakmica koju će gledatelji pamtiti samo po rezultatu,ali i po dobrom suđenju mladog Biričića.Ključne su bile 40 i 41. minuta u kojima su domaći postigli zgoditke.Najprije je centaršut Loze odlično prsima smirio Pejić i iz poluokreta sa 7-8 m pucao ,gostujući vratar je imao loptu,ali zbog snažnog udarca ona mu se izmigoljila i otišla u mrežu.Minutu poslije Perković-Šantar je prizemnom loptom našao Juroša koji malo iskosa s desetak metara laganim udarcem pogađa malu mrežu i time donosi zasluženu pobjedu svojoj ekipi.Gosti su imali dvije prigode,ali ostalo je samo na tome.

Vinjani XI: Kukulj,Zakarija,Bušić-Šontić,Maras,Ujević,Pejić,Aračić,Lozo,I.Slišković(c),Juroš,Perković-Šantar

Još su igrali:M.Slišković,J.Slišković,Đuzel

Strijelci:Pejić,Juroš

nk-vinjani @ 11:22 |Komentiraj | Komentari: 0
nedjelja, rujan 21, 2014
                         Prva 3 boda u 3.kolu 1.ŽNL Splitsko Dalmatinske

Prvih 45min nismo imali šta za vidjeti obje momčadi su se naguravale oko centra stadiona.Drugo poluvrijeme ušao je Klapirić a izašao umorni Aračić .Vinjani su počeli igrati kako i priliči njima .Napravili su pritisak koji su držali svih 45min drugog djela.Šimić i Juroš su u par navrata pokušavali ugroziti protivnička vrata ali neuspješno.17-godišnji Klapirić je se našao u poziciji za šut, probao je ali gostujući vratar to atraktivno brani.Klapirić je se našao još 2 puta u situaciji jedan na jedan ali pomoćni sudac svira zaleđe kojih nije bilo .U 74min ulazi Slišković koji u 78min zabija za 1-0 sa (11m).

nk-vinjani @ 14:06 |Komentiraj | Komentari: 0
srijeda, srpanj 23, 2014
Prvo pojačanje za narednu sezonu Tomislav Bago iz juniora Imotskog

Bago je u odličnoj formi koju je dokazao tijekom prošle sezone u redovima bivšeg prvoligaša Nk Imotski(JUNIORI) .Igra na mjestu krilnog napadača ,trebao bih debitirati već danas 23.7. u prijateljskoj utakmici s trećeligašem NK Kamenom .Želimo mu puno sreće u nastavku karijere njegova karijera je tek počela

nk-vinjani @ 16:47 |Komentiraj | Komentari: 0