web-stranica Nogometnog kluba Vinjani
  • Posljednje: Kamen - Vinjani 6:0 / 1:3
  • Sljedeće: Vinjani - Croatia, 08.11., 9 i 10:30h
Anketa
Da ste trener bili pomlađivali/mijenjali momčad nakon katastrofalne polusezone?

« » sij 2018
  • p
  • u
  • s
  • č
  • p
  • s
  • n
Anketa
Kako ocjenjujete rad trenera Lončara i samih igrača u 2. polusezoni u kojoj su izborili ostanak u ligi?
ponedjeljak, studeni 10, 2014
Protiv dobrog protivnika Vinjani su još jednom pokazali odličnu igru. Barem do početka drugog poluvremena. Od samog starta nije bilo nekih izglednih prilika ni na jednoj strani, a onda je Goran Perković Šantar odlično prihvatio loptu proletio kroz domaću obranu i matirao domaćeg vratara odličnim udarcem sa 20 m. Iz prvog poluvremena valja izdvojiti jedinu jednu dobru šansu domaćina kada je Joško Radeljić fantastično obranio udarac sa 20 ak metara. Poluvrijeme je završilo 0:1, a onda početkom drugog poluvremena Ujević nepotrebno nasjeda na provokaciju i udara domaćeg napadača, sudac mu pokazuje izravan crveni karton. Iz igre tada izlati Jojo Juroš, a ulazi Mate Zakarija. U vrlo kratkom vremenu padaju dva smiješna pogotka za domaćina. Prvo je napadač gostiju pokušao centrirati loptu ali mu je ona nekako prešla preko noge i upala u sami suprotni kut. A drugi pogodat je nažalost autogol našeg Ivana Sliškovića. Nakon udarca iz kuta Ikuša nije baš najbolje vidio loptu i domaćin dolazi u vodstvo. Unatoč igraču manje stvarali su Vinjani šanse ali do 95' minute se rezultat nije mijenjao. Tada je već bilo previše prostora u obrani i domaćin je došao u šansu 1 na 1 s našim vratarom koji nije imao nikakva izgleda za konačnih 3:1! Važno je napomenuti i jako jako loše suđenje glavnog suca koji je podijelio čak 10 žutih i jedan crveni karton.

10.KOLO

Nk Urania - Nogometni klub Vinjani 3-1