Kako ocjenjujete rad trenera Lončara i samih igrača u 2. polusezoni u kojoj su izborili ostanak u ligi?
Anketa
Anketa
Blog
nedjelja, studeni 16, 2014
JUNIORI: Nk Sloga - Nk Vinjani 2-5 Strijelci: Tolić,Škeva,Nenadić,Erceg,Đerak Vinjani XI: Tolic,Zupic,Busic,Misir,Erceg,Derek,Topic,Jelavic,Skeva©,Tolic,Nenadić Domacini su usli bolje u utakmicu sto rezultira pogotkom u 20min.Nije trebalo dugo gostima da izjednace a to cini A.Tolic koji salje projektil u malu mrežicu sa 20m . Na tome gosti ne staju Škeva pogada Nenadica koji prima loptu u 5m i mirno posprema loptu u mrežu.Napad poslije Vinjani dobijaju korner koji ubaciva M.Busic i pogada Ercega koji to mirno posprema.Do kraja poluvremena domacini uspijevaju zabiti za 2-3.Drugo poluvrijeme puno bolji Vinjani koji to pokazuju majstorskim akcijama i pogotcima,tako je Nenadić nasao K.Škevu koji jos jesnom pokazuje svoju snalažljivost na terenu izlazi jedan na jedan s vratarom hvata ga na krivoj nozi i podize rezultat na 2-4.80 minuta prekrsaj sa strane,izvodi ga Ž.Topić koji pogada naseg "Milevskog" koji potvrduje pobjedu juniora u Mravincima.Prvi strijelac lige Pave Klapirić nije nastupio zbog kartona. ARTEME POVEDI NAS

KADETI: Nk Sloga - Nk Vinjani 9-1 Strijelac:Frano Galić Vinjani XI: Rudež,Topić,Perić,Milardović,Buljan(c),Galic,Busic,Radat,Skender,Glavaš,Majic Jos je igrao: B.Radat Katastrofalna igra kadeta bez ponajboljih igrača M.Majića,Šimića,Leke i Lončara ucestovala je velikim porazom u Mravicima.Domacin od pocetka odlucan u tome da dobije utakmicu i tako daju 2 prekrasna gola .Vinjani su nakon toga mrvicu digli tempo i zaprijetili u par navrata iz cega dolazi gol iz slobodnog udarca sa 25 m pogada F.Galić .Nakon toga ide demoliranje Vinjana i slijedi niz od cak 7-0 .

nk-vinjani @ 17:24 |Komentiraj | Komentari: 0